Kaunas auga

PATOGUS GYVENTI

Kauno istorijoje vyksta kokybinis lūžis: pilnu tempu statomas S. Dariaus ir S. Girėno stadionas, baigiama rekonstruoti legendinė sporto halė, o XXI amžiaus naujas miesto centras Nemuno saloje kartu su būsimu mokslo muziejumi bei vandens sporto centru priešakyje įgyja vis aiškesnius kontūrus.

Paskutiniu metu įgyvendintos naujovės - tai raktas į modernų, šiuolaikišką ir patogų miestą, kuriame žmonėms norisi gyventi, dirbti ir auginti vaikus.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.