Kūdikio kraitelis

Nuo 2020-ųjų metų miestas prisijungė prie socialinės iniciatyvos „Visi naujagimiai lygūs“ ir kiekvienam Kauno miesto savivaldybėje gimusiam kūdikiui dovanoja gyvenimo pradžios kraitelį. Šios iniciatyvos tikslas – pasveikinti tėvelius ir pasirūpinti, kad augančiam mažyliui nieko nepritrūktų.

300 eurų vertės kaunietišką kūdikio kraitelį sudaro keturios dalys: vaiko priežiūros vadovas, prisiminimų knyga-albumas, mažylio priežiūros reikmenys ir „Kaunastic“ dovanų kortelė, leisianti atsipalaiduoti patiems tėveliams. Ji yra paraginimas neužmiršti ir savęs, nes tik laimingi tėvai gali užauginti laimingus vaikus.

Per iniciatyvos gyvavimo laikotarpį daugiau kaip 2 tūkst. šeimų sulaukė tokio miesto pasveikinimo. Sekti visas naujienas ir savo patirtimi pasidalinti galite socialinio tinklo Instagram paskyroje: kad_augtum_laimingai.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.