S. Daukanto gatvė

Laisvės alėją, Vienybės aikštę palietę kardinalūs pokyčiai neaplenkia ir šalimais esančių erdvių – netrukus startuos Studentų skvero atnaujinimas, o  S. Daukanto gatvės rekonstrukcija yra finišo tiesiojoje. Visus darbus planuojama užbaigti 2021 metų rudenį.

Studentų skverą ir Karaliaus Mindaugo prospektą jungiančioje gatvėje pakeistos susidėvėjusios požeminės komunikacijos bei atnaujinama danga. Abipus gatvės jau įrengtas apšvietimas, o praeivius netrukus džiugins naujutėlaitė mažoji architektūra – dviračių stovai, šiukšliadėžės, suoliukai.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.