Aleksoto apžvalgos aikštelė

Aukštumos, stogai bei terasos nuo kurių atsiveria miesto panoramos – visuose pasaulio kampeliuose yra viena iš didžiausių turistų ir gyventojų traukos vietų. Tokia tapo ir Aleksoto apžvalgos aikštelė, kuri daugelį metų buvo apleista ir niūri. Nuo šiol kiekvieno lankytojo laukia jauki ir tvarkinga erdvė bei plataus kampo Nemuno ir Kauno senamiesčio stogų panorama.

Atnaujintoje Aleksoto apžvalgos aikštelės teritorijoje išlygintas apžvalgos šlaitas, sutvarkyti smarkiai susidėvėję ir pavojingi laiptai. Žymiai jaukesnėmis tapo ir poilsio aikštelės erdvės. Jose pakeista danga bei pastatyti nauji tvirto stiklo turėklai. Vienoje iš aikštelių įrengta stoginė, kuri Aleksoto panorama leis jaukiai mėgautis net ir lynojant.

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.