Svajonių kiemas

Kauno daugiabučių gyventojus vis dažniau suvienija bendras siekis gyventi gražioje bei tvarkingoje aplinkoje. Prie šio noro prisideda ir ketvirtus metus skaičiuojanti kiemų atnaujinimo programa „Svajonių kiemas“. Nuo jos pradžios pasirašyta daugiau kaip 250 sutarčių, todėl pasiteisinusi iniciatyva tęsiasi toliau.

Daugiabučių namų gyventojai, pateikę prašymą savivaldybei, gali tikėtis iki 50 proc. kiemo tvarkymo išlaidų padengimo. Miesto parama gali būti skirta žemės sklypo formavimui ir pertvarkymui, techninio projekto rengimui ir pačių statybos darbų išlaidoms.

Šiemet taip pat išsplėsta „Svajonių kiemo“ programos apimtis – daugiabučių namų gyventojai savo kieme galės įsirengti  apšvietimą, dviračių stogines ir elektromobilių įkrovimo stoteles, vaikų žaidimo bei sporto aikšteles, lietaus nuotekų sistemas. Taip pat bus galima pasodinti daugiau medžių.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.