ATGIMSTANTYS KAUNO PARKAI

Kauno parkai visuomet buvo svarbi miesto gyvenimo dalis. Vakariniai pasivaikščiojimai gryname ore, pasisėdėjimai ant suoliuko lesinant antis, malonūs susitikimai bei pirmieji pasimatymai – visa tai ir dar daugiau galima veikti miesto parkuose. Tačiau ne vienas dešimtmetis prastos priežiūros padarė savo – juos užėmė brūzgynai, tamsa, ištrupėję takai, išlūžę suoliukai ir kita betvarkė.

Kaune atėjo laikas taisyti šią neteisybę ir grąžinti kauniečiams laisvalaikį gražiuose ir saugiuose parkuose. Rekonstruotos sporto erdvės, vaikų žaidimų aikštelės, atnaujinti dviračių ir pėsčiųjų takai, įkurtos malonios poilsio zonos – kauniečių laisvalaikiui gamtoje visai šalia namų.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.