Ąžuolyno parkas

Didžiausias Europoje miesto teritorijoje esantis ąžuolynas išgyvena tikrą renesansą. Infrastruktūros gerinimui bei rekonstrukcijai numatyta 5,6 mln. eurų iš ES fondų, Vyriausybės ir Savivaldybės biudžetų. Siekiant išvengti neigiamo poveikio gamtinėms vertybėms, rekonstrukcijos projektas paruoštas bendradarbiaujant su Lietuvos dendrologų draugijos, saugomų teritorijų, valstybinės miškų tarnybos ir kitų sričių specialistais bei ekspertais. Taip pat atsižvelgta į kauniečių pastabas ir pasiūlymus.

Parke lankytojus pasitiks nauji suoliukai, dviračių takas, atokiau nuo senųjų ąžuolų įrengtos poilsio, treniruoklių ir vaikų žaidimų aikštelės. Kauniečių ir miesto svečių patogumui Ąžuolyne įrengiami du viešieji savaime išsivalantys tualetai, suremontuoti esami tilteliai ir atnaujinta kita parko infrastruktūra. Darbų plane numatyta vietoje esamo išminto tako ant sraigtinių pamatų įrengti laiptus į Tunelio gatvę ir Radvilėnų plentą. Taip pat bus įrengtas gamtinis pažintinis gamtinis takas, kuriuo vaikštant bus galima susipažinti su čia augančiais išskirtiniais augalais ir gyvenančiais vabzdžiais.

Projekto progresas
Pradžia
Pabaiga
1. Atnaujinti esami ir įrengti nauji pėsčiųjų, dviračių, pažintiniai takai. Suremontuoti laiptai ir tiltas, įrengtos poilsio, edukacijos, vaikų žaidimo ir treniruoklių aikštelės. Įrengtos vaizdo kameros.
2. Sudaryta parko rangos darbų sutartis
3. Pradėti tvarkyti želdiniai

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.