Panemunės šilas

Panemunės šilas – vienas vaizdingiausių Kauno gamtos kampelių. Šis pušynas yra puiki vieta poilsiui gamtoje, leidžianti pasimėgauti grynu oru bei pasigrožėti gamtos paveldo objektu – Ąžuolo ir pušies draugyste.

Panemunės šile vietoje sudūlėjusių ir ištrupėjusių senųjų takų buvo paklotas 15 kilometrų asfaltuotų takų tinklas, kurį sudaro nuo 2 iki 2,5 metrų pločio takai. Šalia jų įrengta 15 poilsio aikštelių su suoliukais ir šiukšliadėžėmis. Panemunės šile įrengtos naujos vaikų žaidimo aikštelės, daugybė lauko treniruoklių ir sutvarkyti sporto aikštynai. Čia taip driekiasi Like Bike dviračių maršrutas „Šeimos piknikas šile“, o Vaidilos gatvėje šilo lankytojų patogumui įrengtos dvi automobilių stovėjimo aikštelės.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.