LIKE BIKE

Prieš kelerius metus dviračiais reguliariai naudojosi vos 1 procentas kauniečių. „Like Bike“ revoliucijos tikslas – kad dviratis Kaune taptų įprasta transporto priemone.

Siekiame, kad ne tik centras, bet ir kiti miesto rajonai būtų pritaikyti saugiai bei patogiai važiuoti dviračiais. Nauji dviračių takai, dviratininkams skirtos juostos gatvėse, pritaikyti šaligatviai, tūkstantis naujų dviračių stovų ir kiti sprendimai – visa tai yra žingsniai, kuriuos žengdama „Like Bike“ iniciatyva Kaune skaičiuoja jau trečius metus.

Per pastaruosius dvejus metus dviratininkų žemėlapio takų ilgis išaugo iki 106 kilometrų, o pernai buvo papildytas net keturiomis naujomis trasomis.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.