Nauji dviračių takai

Per kelis pastaruosius metus Kaunas įrengė ir renovavo apie 77,8 kilometrus dviračių takų. Naujausi dviračių takai įrengti Šilainiuose (Baltų prospekte ir Rasytės gatvėje), Aleksote (Veiverių ir J. Pabrėžos gatvėse) bei Vilijampolėje (Panerių gatvėje).

Dviratininkai iš Senamiesčio galės patogiai nuvykti iki pat Panemunės šilo, mat Smetonos alėjoje irgi driekiasi takas su šviežiai paklota danga.

Dviračių takai nutiesti Savanorių prospekte bei Partizanų gatvėje, atnaujinta ir trasa Jonavos gatvėje palei Nerį, vedanti nuo Kleboniškio parko iki Kauno pilies ir Santakos.

Dviračiais besinaudojantiems kauniečiams susisiekimas su miesto centru tampa patogesnis iš daugelio miesto vietovių.

Naujas dviračių takas įrengtas Panerių gatvėje. Jis nusidriekia iki pat Kauno rajono ribos. Jau dabar vaizdingais maršrutais abipus Nemuno galima vykti į Kačerginę bei Kulautuvą, o greitai ant dviejų ratų bus galima saugiai numinti ir į Lapes.

Naujausi dviračių takai nutiesti Panerių – Strazdo g., taip pat Rasytės g.

Planuojant dviračių takų plėtrą Kaune, pagrindinis kriterijus – kuo patogesnis susisiekimas šių ekologiškų transporto priemonių savininkams. Be to, miestas rūpinasi ir kita infrastruktūra: per paskutinius kelerius metus įrengta apie šimtas dviračių stovų prie mokyklų, gydymo įstaigų ir kitų visuomeninės paskirties objektų.

Šiuo metu intensyvūs infrastruktūros gerinimo darbai vyksta centre bei kitose arterinėse Kauno gatvėse. 

Kęstučio g. prasidėjo dviračių tako rekonstrukcija, kuriai pasibaigus kauniečiai galės patogiai keliauti abiejose gatvės pusėse įrengtomis 1,3 km ilgio dviračių juostomis. Iki šių metų galo dviratininkų žemėlapį papildys dar 3 takai: Kovo 11-osios, Taikos ir Pramonės pr. 

Daugiau informacijos apie nuolat atnaujinamus dviračių takus ir maršrutus bei kitas aktualias naujienas rasite likebike.kaunas.lt

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.