Like Bike revoliucija

Prieš dvejus metus paskelbęs Like Bike revoliucijos pradžią, Kaunas tęsia šią iniciatyvą siekdamas, kad dviračių kultūra mieste įsigalėtų kuo stipriau.

Mieste veikia dešimtys Like Bike ambasadų. Tai draugiškos vietos dviratininkams, kur galima vandeniu pasipildyti gertuves, sulaukti specialių nuolaidų, o išskirtinėmis progomis ir sulaukti dovanų.

Aktyvėjantis kauniečių dviratininkų bendruomenės judėjimas pastebimas ne tik gatvėse, bet ir socialiniuose tinkluose. Čia tūkstančiai bendraminčių dalijasi savo kelionių akimirkomis, dalyvauja konkursuose.

Kasmet gegužę rengiamas Like Bike iššūkis kviečia į darbą ir kitur vykti būtent dviračiais. Be to, šiemet dviratininkai Kaune sezoną pradėjo kelis tūkstančius kauniečių sutraukusiomis riedynėmis, kurios ilgainiui taps kasmetine tradicija.

Jau dešimtmetį rengiamos Kauno dviračių lenktynės, anksčiau vadintos maratonu – dar vienas įrodymas, kad ilgametės tradicijos mieste įgauna vis didesnį pagreitį. Be to, kiekvieną paskutinį mėnesio penktadienį bendram važiavimui buriasi ir tarptautiniu reiškiniu tapusios „Kritinės masės“ dalyviai.

Dviračiams neabejingi entuziastai nuolat rengia teminius žygius valstybinių švenčių ir kitomis progomis. Juolab kad dviračių takų maršrutai vis tankiau driekiasi ne tik po miestą, bet ir jungiasi su užmiesčio takais, vedančiais Kačerginės arba Kulautuvos link.

Plačiau apie Like Bike iniciatyvas Kaune: likebike.kaunas.lt

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.