Kauno piliakalniai

Kaunas nepamiršo savo turtingos senosios istorijos. Tvarkomi ne vien fasadai ar gatvės, bet ir miesto piliakalniai.

Ryškiausių pokyčių 2018 m. sulaukė Jiesios piliakalnis, dažno kauniečio vadinamas tiesiog Napoleono kalnu. Į vieną gražiausių Jiesios kraštovaizdžio draustinio objektų veda naujutėliai laiptai, o piliakalnio viršūnėje atsiveria pasakiška miesto panorama. Čia pat įrengtas informacinis stovas apie 1812 m. Napoleono armijos persikėlimą per Nemuną.

2019 m. atnaujinti ir Eigulių bei Veršvų piliakalniai. Į miestiečiams mažiau pažįstamas aukštumas – Nemuno upės dešiniojo kranto kyšulyje ir Neries kairiojo kranto terasoje – vingiuoja nauji ir patogūs laiptai.

Kelerių metų bėgyje bus atnaujintas ir Nemuno pašonėje stūksantis Aukštųjų Šančių piliakalnis. Į „Natura 2000“ teritorijų sąrašą patenkanti erdvė bus tvarkoma atsižvelgiant į gamtinių buveinių apsaugai keliamus kriterijus.

Projekto progresas
Pradžia
Pabaiga
1. Sutvarkytas Jiesios piliaklanis
2. Sutvarkyti Veršvų ir Eigulių piliakalniai
3. Sutvarkytas Aukštųjų Šančių piliakalnis

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.