Legendinis Laisvės alėjos fontanas

2020 m., po pusantrų metų trukusios rekonstrukcijos atgimė Kauno simboliu tapęs Laisvės alėjos fontanas. Nors iš pažiūros liko ta pati sentimentus kelianti išvaizda bei architektūra, tačiau technologiškai jis iš pagrindų atsinaujinęs. Čia sumontuota nauja automatizuota technologinė įranga, įvairūs šiuolaikiški vandens srovės purkštukai, kurie yra interaktyvūs ir gali „šokti“ pagal muziką.

Nuo šiol ilgiausios pėsčiųjų gatvės akcentas ne tik džiugins spalvų ir vandens „šokiais“, bet ir turės unikalią, Lietuvoje dar nenaudotą miglos technologiją, kuri karštomis vasaros dienomis gaiviai vėsins praeivius.

Senieji fontano „burbulai“ buvo pagaminti naujai. Jie toliau puošia fontaną ir kelia nostalgiją bei sentimentus čia pasimatymus skirdavusiems kauniečiams.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.