Kauno troleibusų parko atnaujinimas

Šiuo metu Kaune rieda 100 autobusų „MAN Lion's City 12“, 85 troleibusai „Solaris“ pakeitę visas senąsias, ne vieną dešimtmetį kauniečius vežiojusias „Škodas“. Taip pat 56 nauji „Mercedes-Benz“ ir 25 „Temsa“ autobusai.

Kondicionuojami, erdvūs salonai su patogiomis sėdynėmis leidžia pamiršti visus iki šiol buvusius Kauno viešojo transporto nepatogumus ir skatins miestiečius dažniau rinktis šį aplinkai draugišką transportą paliekant automobilius namie.

Keleivių patogumui „Kauno autobusai“ ėmėsi išmaniųjų technologijų technologijų. Apie šių inovacijų kokybę kalba jų populiarumas: „Žiogo“ programėlę naudoja beveik pusė milijono keleivių per mėnesį, o silpnaregiams ir akliesiems skirtas „Transporto balsas“ įdiegtas visuose Lietuvos didmiesčiuose. Taip pat, visuose autobusuose ir troleibusuose atnaujinti komposteriai. Nuo šiol jie spalvoti, interaktyvūs ir dar patogesni.

Projekto progresas
Pradžia
Pabaiga
1. Naujų troleibusų pristatymas

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.