Naujasis S. Dariaus ir S. Girėno stadionas

Legendinis S. Dariaus ir S. Girėno stadionas ruošiamas atgimimui. Čia jau demontuoti susidėvėjusios konstrukcijos – nesaugios tribūnos, jų atramos, apšvietimo stulpai, senoji švieslentė. Įrengta požeminė automobilių stovėjimo aikštelė su lietaus kanalizacija, vandentiekiu ir drenažu bei pastatyta VIP tribūna.

Po rekonstrukcijos stadionas padidės net iki 15 tūkst. vietų, o visos tribūnos bus uždengtos stogu. Įrengiant naująją futbolo aistruolių meką – orientuojamasi į tarptautinius pavyzdžius, todėl stadionas atitiks aukščiausios 4-os UEFA kategorijos reikalavimus.

Tikimasi, kad rekonstruotą stadioną bus galima atidaryti jau 2022-ųjų pavasarį.

Projekto progresas
Pradžia
Pabaiga
1. Techninio projekto rengimas
2. Statybos darbų konkursas
3. Statyba
4. Stadiono atidarymas

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.