Muzikinio teatro ir jo sodelio rekonstrukcija

2020 m. vidurvasary pradėti Kauno valstybinio muzikinio teatro ir jo prieigų rekonstrukcijos darbai artėja prie pabaigos. Kapitališkai sutvarkytas pastato vidus, taip pat užbaigti stogo ir fasado atnaujinimo darbai. Pastatas sulauks deramo lauko apšvietimo ir fotoelektrinių modulių ant stogo.

Šiuo metu link pabaigos artėja ir teatro sodelio gerbūvio bei infrastruktūros tvarkymo darbai.  Bus pakeista danga ir  įrengti mažosios architektūros sprendimai. Vykdant rekonstrukcijos darbus ypatingas dėmesys skiriamas istorinei Romo Kalantos atminimo vietai. Unikalus monumentas ir toliau išliks toje pačioje vietoje. Taip pat projekto vykdytojams pavesta atsakingai saugoti čia augančius medžius.

Projekto progresas
Pradžia
Pabaiga
1. Kauno valstybinio muzikinio teatro vidaus patalpų rekonstrukcija
2. Kauno valstybinio muzikinio teatro fasado ir stogo atnaujinimas
3. Muzikinio teatro sodelio kapitaliniai tvarkybos darbai

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.