Kauno Šv. arkangelo Mykolo bažnyčios restauracija

Sobore tęsiami kapitaliniai restauravimo darbai, kurių metu tvarkomas bažnyčios fasadas, stogo kupolai bei kiti autentiški elementai. Kauniečius taip pat pasitiks atnaujinti lauko laiptai bei keltuvas, pritaikytas neįgaliųjų patekimui į pagrindines pastato erdves.

Pastato fasado restauravimo darbų sutarties vertė siekia 1,97 mln. Eur. Daugiau kaip pusę šios sumos – per milijoną eurų – sudaro Europos sąjungos struktūrinių fondų lėšos, o likusią bažnyčios restauracijos dalį dengia Kauno miesto savivaldybė.

Jau galime pasidžiaugti akivaizdžiai matomais pokyčiais šiauriniame Soboro fasade ir tikime, kad greitu metu miestiečiai ir svečiai galės grožėtis ne tik atnaujinta Laisvės alėja, bet ir visa Kauno Šv. arkangelo Mykolo bažnyčia.

Projekto progresas
Pradžia
Pabaiga
1. Fasado ir jo elementų restauravimo darbai

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.