Paveldotvarkos programa – naujas miesto veidas

Nuo 2015 metų Kauno miesto savivaldybės pasiūlymu atnaujinti kultūros paveldo statinių eksterjerus pasinaudojo 130 pastatų savininkai. Savivaldybė prie jų tvarkybos darbų prisideda daliniu finansavimu ir miesto gražinimui skyrė daugiau kaip 2,8 mln. eurų. Net pusšimtis visų sutvarkytų pastatų įtraukti į Kultūros paveldo objektų registrą.

Užbaigtų darbų sąraše rikiuojasi ilga eilė miestiečiams gerai žinomų ir lengvai atpažįstamų pastatų: sutvarkytas japonų diplomato Čiunės Sugiharos namas, buvęs „Lietuvos“ viešbutis, Aleksoto funikulieriaus komplekso pastatai, atnaujintas tarpukario modernizmo ikona laikytas Jono Lapėno namas ir daugybė kitų Kauno architektūros vertybių.

Daugiau atnaujintų objektų galima rasti virtualiame žemėlapyje: bit.ly/paveldotvarka

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.