„Žalgirio“ arenos vandens sporto centras

Kauno miesto savivaldybė su bendrove „Conresta“ pasirašė 25,8 mln. eurų vertės vandens sporto centro rangos darbų sutartį. Greta „Žalgirio“ arenos iškils išskirtinės architektūros statinys, po savo stogu talpinsiantis ne tik olimpinio dydžio baseiną su 500 vietų tribūnomis, bet ir SPA zona su trijų skirtingų temperatūros režimų pirčių kompleksais, pramoginiais baseinais vaikams ir suaugusiems bei masažinėmis voniomis. Vandens sporto centre numatytas ir 200 vietų sporto klubas. 

Pagal išskirtinę E. Miliūno studijos architektų pasiūlytą idėją, naujasis A+ energinės klasės statinys bus integruotas į natūraliai susiformavusį Nemuno salos reljefą. Dar vienas unikalus sprendimas leis centro vidų šiltuoju metų laiku transformuoti į atviras lauko erdves. Darbai pradėti 2020 vasarą ir turėtų būti atlikti per 18 mėnesių.

 

Projekto progresas
Pradžia
Pabaiga
1. Architektūrinis konkursas
2. Techninio projekto rengimas
3. Statybos darbų konkursas
4. Statybos darbai
5. Atidarymas

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.