Kauno „Manhetenas“

Kauną užplūdusios užsienio investicijos užaugino modernių biuro patalpų paklausą, kuri lėmė ženklius pokyčius nekilnojamojo turto rinkoje. Visa tai davė impulsą naujo verslo kvartalo Nemuno salos pašonėje susiformavimui. Karaliaus Mindaugo prospekte iškilus „Sqvero“, „Arkos“ ir „Magnum“  verslo centrams – ši vieta buvo praminta Kauno „Manhetenu“

„Arka“ yra pirmasis A klasės verslo centras Kaune. Šio pastato pavadinimas atspindi išskirtinį architektūrinį sprendimą – arkinę statinio formą. Pirmuosius du pastato aukštus kerta tarp jų besidriekianti istorinė Karmelitų gatvė.

7 aukštų modernaus pastato bendras plotas sudaro 11,600 tūkst. kv. m, o jame įsikūrusios įmonės turės ne tik darbo zonas, bet ir poilsio bei pramogų erdves.

Čia sudarytos sąlygos į darbą atvykti dviračiais ir elektromobiliais – įrengtos saugomos dviračių laikymo vietos, specialios persirengimo patalpos, be 146 vietų automobilių stovėjimo aikštelės. Investicija į verslo centrą „Arką“  siekė net 14 mln. eur., o  statybos buvo užbaigtos 2018 m. pirmąjį pusmetį.

2020 m. duris atvėrė ir antrasis A+ energinio naudingumo klasės verslo centras  „Sqveras“. Šiuolaikiškos architektūros pastatas sudarytas iš dviejų korpusų: septynių aukštų korpusas užima 530 kv. m. plotą, o netaisyklingas keturkampis korpusas su aštuoniais aukštais 310 kv. m. plotą.

Dviejų lygių požeminėse aikštelėse įrengta daugiau kaip 140 stovėjimo vietų automobiliams bei 25 dviračių saugojimo vietos. Iš viso į projektą investuota per 14 mln. eurų.

Modernių biurų komplekso užbaigtuves 2020 m. rugsėjį įtvirtino „Magnum“.  Tai didžiausias verslo centras, kuris išdygo „Respublikos“ vaiduoklio vietoje. 32 tūkst. kv. m bendro ploto erdves sudaro  naujausiais sprendimais grįsti įmonių biurai, lanksčiai ir pagal poreikį transformuojamos konferencijų salės, restoranų bei kitų komercinių paslaugų erdvės pastato apačioje.

Darbuotojai per pertraukas gali užsikelti į stogo terasas, nuo kurių atsveria  nepakartojama Nemuno salos bei miesto centro panorama. Investicija į modernios darbo erdvės sukūrimą – 30 mln. eurų.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.