Ąžuolyno parkas

Didžiausias Europoje miesto teritorijoje esantis ąžuolynas netrukus išgyvens tikrą renesansą. Infrastruktūros gerinimui bei rekonstrukcijai numatyta 5,6 mln. eurų iš ES fondų, Vyriausybės ir Savivaldybės biudžetų. Rekreacinių erdvių atnaujinimas ir pritaikymas miestiečių bei turistų poreikiams prasidės jau rugpjūtį. Siekiant išvengti neigiamo poveikio gamtinėms vertybėms, rekonstrukcijos projektas paruoštas bendradarbiaujant su Lietuvos dendrologų draugijos, saugomų teritorijų, valstybinės miškų tarnybos ir kitų sričių specialistais bei ekspertais. Taip pat atsižvelgta į kauniečių pastabas ir pasiūlymus.

Parke lankytojus pasitiks nauji suoliukai, dviračių takas, atokiau nuo senųjų ąžuolų įrengtos poilsio, treniruoklių ir vaikų žaidimų aikštelės. Kauniečių ir miesto svečių patogumui Ąžuolyne bus įrengti du viešieji tualetai, suremontuoti esami tilteliai ir atnaujinta kita parko infrastruktūra. Darbų plane numatyta vietoje esamo išminto tako ant sraigtinių pamatų įrengti laiptus į Tunelio gatvę ir Radvilėnų plentą.

Projekto progresas
Pradžia
Pabaiga
1. Atnaujinti esami ir įrengti nauji pėsčiųjų, dviračių, pažintiniai takai. Suremontuoti laiptai ir tiltas, įrengtos poilsio, edukacijos, vaikų žaidimo ir treniruoklių aikštelės. Įrengtos vaizdo kameros.
2. Sudaryta parko rangos darbų sutartis
3. Pradėti tvarkyti želdiniai