Nauji dviračių takai

Per kelis pastaruosius metus Kaunas įrengė ir renovavo apie 85 kilometrus dviračių takų. Naujausi dviračių takai įrengti Šilainiuose (Baltų prospekte ir Rasytės gatvėje) bei Aleksote (Veiverių ir J. Pabrėžos gatvėse).

Šiuo metu baigiama tvarkyti Nemuno krantinė. Dviratininkai iš Senamiesčio galės patogiai nuvykti iki pat Panemunės šilo, mat Smetonos alėjoje irgi driekiasi takas su šviežiai paklota danga.

Neseniai dviračių takai nutiesti Savanorių prospekte bei Partizanų gatvėje, atnaujinta ir trasa Jonavos gatvėje palei Nerį, vedanti nuo Kleboniškio parko iki Kauno pilies ir Santakos.

Dviračiais besinaudojantiems kauniečiams susisiekimas su miesto centru tampa patogesnis iš daugelio miesto vietovių.

Šiemet naujas dviračių takas bus įrengtas Panerių gatvėje. Jis nusidrieks iki pat Kauno rajono ribos. Jau dabar vaizdingais maršrutais abipus Nemuno galima vykti į Kačerginę bei Kulautuvą, o greitai ant dviejų ratų bus galima saugiai numinti ir į Lapes.

Planuojant dviračių takų plėtrą Kaune, pagrindinis kriterijus – kuo patogesnis susisiekimas šių ekologiškų transporto priemonių savininkams. Be to, miestas rūpinasi ir kita infrastruktūra: per paskutinius kelerius metus įrengta apie šimtas dviračių stovų prie mokyklų, gydymo įstaigų ir kitų visuomeninės paskirties objektų.

Daugiau informacijos apie nuolat atnaujinamus dviračių takus ir maršrutus bei kitas aktualias naujienas rasite likebike.kaunas.lt