Kaunas auga

KŪDIKIO KRAITELIS

Kaunas jungiasi prie socialinės iniciatyvos „Visi naujagimiai lygūs“ ir nuo 2020 m. kiekvienam kūdikiui gimusiam Kauno miesto savivaldybėje dovanoja gyvenimo pradžios kraitelį. Šios iniciatyvos tikslas – pasveikinti gimusį mažylį bei padėkoti jo tėvams, nes kiekvienas kaunietis miestui svarbus ir reikalingas.

Iš viso Kauno kūdikio kraitelį susideda iš keturių dalių: vaiko priežiūros vadovas, prisiminimų knyga – albumas, kūdikio kraitelis ir Kauno miesto dovanų kortelė. Nuo kitų miestų kraitelių Kauno dovana skiriasi tuo, kad ji skirta ne tik mažyliams, bet ir jų tėveliams. Dovanojama Kaunastic dovanų kortelė tarsi paraginimas neužmiršti ir savęs, nes tik laimingi tėvai gali užauginti laimingus vaikus.

Kaunui labai svarbi  tėvų nuomonė, todėl kiekvienas gavęs šią dovaną kviečiamas dalyvauti anoniminėje apklausoje. Džiugu, kad pirmieji atsiliepimai yra pozityvūs ir kauniečiai šią iniciatyvą vertina teigiamai.

Sekti naujienas ir savo patirtimi pasidalinti taip pat kviečiame socialinio tinklo Instagram paskyroje kad_augtum_laimingai.

GALERIJA